Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hasičská soutěž "O ztracenou nečtinskou kliku"

11. 8. 2011

 Hasičská soutěž „O ztracenou nečtinskou kliku“ se konala dne 25. 6. 2011 v Nečtinech na fotbalovém hřišti. Konala se na počest 11. ročníku o ztracenou kliku. Protože jsme soutěživé typy, účast byla nutná. Naše nová stříkačka podala stejně dobré výkony jako ve Zhořci.

 Začneme tedy u čísel.  Těchto závodů se zúčastnilo celkem 10 družstev mužů a 3 družstva žen. Vylosovali jsme si startovní číslo 8. Byla spousta času prohlédnout si konkurenci, tedy jejich taktiku. Po kontrole stavu hadic na základně jsme se šli připravit na start. Složení útoku Milan Smutný, Dalibor Lejsek, Dušan Čejka, Stanislav Roth, Tomáš Kuffner, Dominik Kvěch a Roman Tichý. Po výstřelu jsme utíkali jak diví. Podařil se nám čas 27,78 s. Po sbalení hadic byla spousta času na odpočinek a doplnění tekutin. 

 Přišel čas se připravit na druhý pokus požárního útoku, který byl poslední. Uskutečnil se ve stejném složení jako první. Při druhém pokusu se nám podařilo docílit času 28,75s, což nás zařadilo na pěkné 5. místo.

Pro zpestření celého dne si nečtinští hasiči připravili disciplínu „Válení balíku“. Byla to velmi dobrá zábava, všichni se moc bavili. Na této soutěži se nám podařilo vybojovat stejně krásné 5. místo.

I přes velkou konkurenci se nám moc dařilo.

Kompletní výsledky a spousta fotografií ze soutěže najdete ve fotogalerii…

video - požární útok SDH Stvolny - Nečtiny 2011

 


Autor příspěvku: R. Tichý

 

Náhledy fotografií ze složky Hasičská soutěž - Nečtiny 2011